Taavi Pint isiknäituse avamine toimus Jõgeva Spordikeskuses Virtus neljapäeval, 14.aprillil 2011 algusega kell 17.00 .

Taavi alustas oma õpinguid kunstikoolis 01.septembril 2005.aastal, asudes õppima kunstiringi. Seega on Taavil kunstikoolis praegu käsil kuues õppeaasta. Kui õppima asudes oli Taavi vaid 8-aastane, siis praeguseks on tal vanust 14 aastat. Kunstikooli õpingutes on ta aga jõudnud juba 4-ndale kursusele. Näitus, mida saavad vaadata kõik spordikeskuse külastajad, on aga avatud 14.aprillist kuni 02.maini.

Näituse kindlasti üheks poiste seas tähelepanuväärsemaks tööks olev kompositsioon autodega.

Autosid kujutavatest töödest on näitusel lausa üks sein kujundatud.

Taavi koos vanematega oma lemmikpildiga näituselt.

Ikka autod, kuigi sekka ka miskit muud.

Kuigi Taavile endale ta maalitööd alati ei meeldi, on Taavi puhul kindlasti tegemist suurepärase maalijaga, kelle maalitööde ees peatuvad nii mõnedki, et imetleda tema vaba ja hoogsat pintslikäsitlust ja suurepäraselt leitud värvinüansse.

Kunstikoolis on Taavil tulnud teha ka tõsist tööd akadeemiliste natüürmortide joonistamisel

Taavi koos õpetajatega, kes aitasid tal seda näituse koostada, vormistada ja üles panna.

Vasakult: õpetaja Katrin Tamm-Kuusik, kes oli näitusel justkui kuraatori rollis, valides Taaviga koostöös välja kõik näitusetööd ja kellega koos tehti otsus ka tööde vormistamise osas.

Keskel: õpetaja Elita Järvela, kes juhendas ja abistas Taavit tööde vormistamisel ja üles riputamisel.

Kõik koos õpetajate lemmiktööga näituselt.