Kaidi Mikk isiknäitus avati Jõgeva Spordikeskuses Virtus 8.novembril 2011.

Kaidi Mikk’u isiknäitus avas 2011-2012 õppeaasta kunstikooli 4.kursuse õppuritele kohustusliku näituste sarja.

4. kursusel õppiva 13-aastase Kaidi Mikk’u näituse pealkiri on lootustandev. Nagu Kaidi ise näituse avamisel oma pealkirja lahti mõtestades ütles, on täitunud unistused need, mis tal kunstitöödeks juba valmis on tehtud ja täitumata unistused on need, mis ta tulevikus teha kavatseb.

Loominguliselt on Kaidi Mikk väga omanäolise lähenemise ja kindla visiooniga.

Isiknäituse ülespanekul olid Kaidile suureks moraalseks toeks ja füüsiliseks abiks tema pere: ema ja isa. Näituse avamisel avaldas aga Kaidi oma kunstiande päritolu, viidates seejuures selgesõnaliselt oma näituse avamisel olnud vanaemale.

Kunstikoolis on Kaidit õpetanud mitmed erinevad õpetajad. Näituse ettevalmistamisel tegi Kaidi koostööd oma kursusejuhendaja, õpetaja Katrin Tamm-Kuusikuga.

Vasakult: Elita Järvela, Katrin Tamm-Kuusik, Kaidi Mikk