17.jaanuarist 02.veebruarini 2011 sai Jõgeva Spordikeskus Virtus fuajees vaadata Silva lille isikunäitust.

Tegemist oli järjekordse kunstikooli 4.kursuse õpilasega, kellele oli isikunäitusel esinemine meeldivaks kohustuseks kunstikooli lõpetamiseks.

Kursusejuhendaja Elita Järvela: „ Minu kui kursusejuhendaja jaoks oli Silva näitus eelkõige seotud üllatustega. Nimelt on Silva igapäevas õppetöös olnud rohkem selline tagasihoidlik. Näitust ette valmistades avas ta aga ennast täiesti uuest küljest.Ta oli väga iseseisev ja korrektne nii oma suhtumises kui ka asjaajamises. Silval olid kindlad eelistused ka oma näitusetöödeosas. Ilmselt seetõttu sai ka näitus mahe ja maalähedane, mis peegeldab üksjagu Silva sisemist tonaalsust. Täielik üllatus oli aga tema sürrealistlik näituseplakat. Üllatus oli ka näituse avamisel kõik see, mida said temast teada Silva kursusekaaslased ja õpetajad. Kindlasti sobiks Silvat iseloomustama mõte: „vaga vesi, sügav põhi“."

Silva näituse avamisel koos autoportreega, mille tõeline sisu avanes paljude jaoks alles näituse avamisel

Näituse avamisel olid Silvat õnnitlemas ka Kodutütred, kelle ridadesse ka Silva ise kuulub.

Kodutütarde juht paneb Silvale rinda Silva enda poolt kodutütardele kujundatud kunstniku aumärgi.

Silva koos kursusejuhendaja Elita Järvelaga