Avatud Stuudio

ELITA JÄRVELA TÄISKASVANUTE MAALIKURSUSEL

KUNSTIMAAILMA PEEGELDUSED,

TULE REEDEL, 9. veebruaril 2018.a KELL 17:00

JÕGEVA KUNSTIKOOLI (Valge klass) ESIMESELE ARUTELULE.

(Kontakt: 53431704)

Hetkel on veel mõned vabad kohad  TÄISKASVANUTE keraamika kursusel Jõgeva Kunstikoolis. Kursus kestab mai lõpuni ja toimub neljapäeviti 18:00-20:15. Kursuse maksumus on 40€ kuus + materjalid. Eelregistreerimine ja lisainfo kunstikooli telefonil 588 36 36 3.

01.oktoobril möödub 20 aastat päevast, kui Jõgeva linnas alustas tööd esimene täiskasvanud kunstiharrastajatele loodud õpperühm. 20 aasta jooksul on Avatud Stuudioga olnud seotud palju kohalikke kunstiharrsatajaid. Kuid rõõm on tõdeda, et vaatamata erinevatele oskustele ja tasemele on neist kõigist saanud üks suur ja ühine kunstipere, kelle ühisnäitus avati 13.septembril Betti Alveri Muuseumis.

Autorid (vasakult): Tiina Säälik, Jaan Vahtla, Eve Roos, Elita Järvela (õpetaja), Riina Lastik, Piret Saarik, Maris Prii, Ranne Jäme, Anne Örd

Loe edasi...