Get Adobe Flash player
Näitus

06.-28. november 2012 toimus kunstikooli 4.kursuse õppuri Anett Põldese isikunäitus.

Täpsem info näitusest asub SIIN!

02.-30. oktoober 2012 toimus kunstikoolis 4.kusrsuse õppurite Mart Oja ja Rando Koll´ ühisnäitus.

Täpsem info näitusest asub SIIN!

Alates 01.septembrist oli Spordikeskuses Virtus võimalik vaadata suurepärast näitust lõppenud kunstisuvest. Näitusel eksponeeriti  kunstikooli õppurite suvepraktikatel tehtud kunstitöid.

Varasemaga võrreldes olid seekordsed näitusetööd formaadilt palju suuremad, mistõttu oli neid spordikeskuses üles riputatud lausa mitmesse kohta. 

Kui muidu tehakse kunstikoolis tööd enamasti siseruumides, siis sellel näitusel olid valdav enamus töid valminud õues töötades. Kuna kogu suve oli sadanud aga nii sageli vihma, siis osad töid olid tehtud ka Jõgeva linna muuseumides.

Pilte Mokko kunstilaagrist, kus osales üle poole näitusel esinevatest õpilastest, saab vaadata kunstijüngrite Facebook-i  lehelt

15.märtsil 2012 avati kunstikoolis õppeaasta viimane isiknäitus. Seekord oli näituse ja tööde autoriks kunstikooli 4.kursuse õppur Triin Kaaver. Näitus jääb avatuks 03.aprillini.

Loe edasi...

22.veebruarist kuni 12.märtsini 2012 sai kunstikoolis vaadata Kaarel Loide ja Kerly Järv´e ühisnäitust " Kunst veres"

Loe edasi...

10.veebruaril toimus Jõgeva linnas 5. Jääpurikafestival. Festivali avamiseks olid kunstikooli õppurid meisterdanud installatsiooni.

Loe edasi...

01.veebruar kuni 20.veebruar 2012 oli kunstikoolis vaatamiseks väljas kunstikoooli 4.kursuse õppuri Helena Tiido isiknäitus "Värviline kunst".


12.jaanuaril 2012 avati kunstikoolis (Spordikeskus Virtus fuajees) kahe kunstikooli 4.kursuse õppuri ühisnäitus. Seekord näitavad näitusel oma töid Andra Värnik ja Liina Kinks.

Loe edasi...

30.novenbrist 2011 kuni 10.jaanuarini 2012 oli kunstikoolis vaatamiseks väljas kunstikoooli 4.kursuse õppuri Grete Rüütli isiknäitus "Kunstiga koos"


Kaidi Mikk isiknäitus avati Jõgeva Spordikeskuses Virtus 8.novembril 2011.

Loe edasi...

Juba mõnda aega on Virtus kohviku külastajatel olnud suurepärane võimalus osas saada ühest imelisest näitusest. 

Loe edasi...